4/19/2017

Hello spring!

POGODA MUSI BYĆ KOBIETĄ... Nie można inaczej tego ubrać w słowa, patrząc na to, co dzieje się od kilku dni za oknem. Śnieg, deszcz, wiatr i mocne słońce w przeciągu kilku godzin. Co najmniej trzy pory roku jednego dnia! Ale ja, tak jak kwiaty na wiosnę, budzę się i działam. Mimo trudności, jakie sprawia mi matka natura, wychodzę z książkami i aparatem i tworzę. Może i nie mamy tej prawdziwej wiosny, która już dawno powinna u nas być, za to u mnie na blogu staram się zachować jej klimat.

A na tapecie, od kilku dni, młodzieżówka autorstwa Nicoli Yoon pt. "Ponad wszystko" (ang. Everything everything). Historia Madeline Whitter, od siedemnastu lat uwięzionej we własnym domu przez bardzo rzadką chorobę, a mianowicie — alergię na cały świat. Kontaktuje się tylko z mamą i pielęgniarką. Pewnego dnia przez okno dostrzega wysokiego, szczupłego, ubranego na czarno Olly'ego. Do tego dnia jeszcze nigdy tak bardzo nie pragnęła wyjść na zewnątrz...

Książka jest napisana w bardzo lekkiej formie. Między rozdziałami są rysunki Maddy, jej doświadczenia, teorie i spisane myśli. Póki co nic szczególnego nie wniosła do mojego życia, ale dla zabicia czasu nadaje się idealnie.

14 komentarzy:

 1. Miałam juz do czynienia z tą książką dla mnie jedna z lepszych ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest dobra, ale do lepszych bym jej nie zaliczyła, a przynajmniej na dzien dzisiejszy :)

   Usuń
 2. Nie czytałam tej książki, ale być może kiedyś po nią sięgnę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. chyba najbardziej kuszą mnie te rysunki i zapiski, lubię takie urozmaicenia w książce :)
  W koncu nie kazżda książka musi coś wnosić!
  PS. Piękne zdjęcia! <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, te zapiski sa przedstawione w dosc ciekawej formie, dziękuję! ❤

   Usuń
 4. Super post! Zapraszam do mnie 🌸

  OdpowiedzUsuń
 5. WOW! Mega pomysł na zdjęcia! <3 Ah... My chcemy tą piękną wiosnę :/ a u nas tyle śniegu. Dobre porównanie - pogoda jak kobieta. Zmienna :D Buziaki ;*

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie czytałam tej książki, ale to zupełnie nie mój klimat. Zdecydowanie wolę książki o bardziej realnych rzeczach niż zdarzająca się raz na milion wspaniała miłość jak z filmu. Świetne zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
 7. Książkę uwielbiam, a twoje zdjęcia są niesamowite <3

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne zdjęcia! <3 Co do książki to jeszcze jej nie czytałam, ale mam ją w planach ^^
  http://blogpelenksiazek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń