2/17/2017

First short movie | "Six of crows"

Witajcie moliki książkowe!

Na pomysł prowadzenia tego bloga wpadłam pod koniec czytania poprzedniej książki i z niej zapisałam dosłownie KILKA cytatów i przemyśleń, a teraz męczę grubaska "Szóstkę wron", więc nieprędko ukaże się tutaj post dotyczący owych przemyśleń i zdań, które zapadły mi w pamięć, którymi chciałabym się z Wami podzielić.


Ale spokojnie! Dzisiaj zmontowałam krótki filmik mojej #currentlyreading książki! 

Już kilka osób powiedziało mi, że mam smykałkę do takich rzeczy i dobre wyczucie estetyki, dlatego też od dłuższego czasu prowadzę bookstagrama z minimalistycznymi, estetycznymi zdjęciami książek i od czasu do czasu montuję filmiki związane z różnymi wyjazdami.

Dziś postanowiłam zmontować jeden związany oczywiście z tematem przewodnim tego bloga, czyli z książką, a dokładniej (jak już wyżej wspomniałam) z "Szóstką wron" autorki Leigh Bardugo ;)

Póki co dopiero zaczynam przygodę z blogiem o takiej tematyce i wszystko co wymyślę, chcę by w jakiś podobny lub zbliżony sposób przewijało się przez tego bloga w kolejnych postach. Przykładowo: nagrałam filmik z książką, którą aktualnie czytam, w spokojnym stylu, przedstawiając ją praktycznie z każdej strony - i tak właśnie chcę żeby wyglądały wszystkie moje filmiki z książkami, które aktualnie czytam.

Mam nadzieję, że i pomysł, jak i filmik przypadną Wam do gustu!
Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Wam miłego oglądania!5 komentarzy:

 1. Powodzenia! ;) obserwuje i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowny filmik! <3 Pozdrawiam, Karolina.
  http://blogpelenksiazek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem pod wrażeniem pomysłwości, naprawdę!
  Z pewnością zostaję z Tobą na dłużej i z wielką niecierpliwością będę czekała na nowe wpisy. ♥

  Wilcza Dama ^^

  OdpowiedzUsuń